hk humenské levy,Turnaj Krnov

Turnaj ‚O štít mesta Krnov‘

Počas víkendu 25.-27.3. sa družstvo našich siedmakov zúčastnilo hokejového turnaja „O štít mesta Krnova“. V priebehu týchto troch dní odohralo dvanásť kvalitných stretnutí so súpermi z Piešťan, Tábora, Opavy, Havířova a domáceho Krnova. Dievčatá a chlapci bojovali, snažili sa, nechali na ľade všetky sily, no na víťazstvo s vekovo staršími súpermi nedosiahli (náš výber bol ako jediný poskladaný výlučne zo siedmakov a jedného šiestaka – káder súperov tvorili aj ôsmaci r. 2008). Jednotlivé zápasy až na súperov z Tábora a Havířova, kde sme ťahali jednoznačne za kratší koniec povrazu, boli vyrovnané a dramatické do posledných sekúnd, chýbalo nám aj kúsok šťastia.
Hodnotenie trénera M. Macha:
Po dlhej dobe spôsobenej pandémiou sme sa mohli konečne konfrontovať aj so zahraničnými družstvami. Turnaj splnil čo sme očakávali. Deti išli do každého jedného striedania na 100%. Aj keď sme boli najmladším družstvom na turnaji, všetci si zaslúžia obrovskú pochvalu za to, ako sa prezentovali na ľade aj mimo neho. Takisto aj rodičia, ktorí nás celý turnaj hnali dopredu z tribúny. Veríme, že obdobie pandémie už máme za sebou a že sa budeme môcť stretávať na takýchto turnajoch viackrát za sezónu.
Turnaj sa skončil nešťastne pre Hanku Benejovú, ktorá nedohrala zápas s Opavou pre zlomeninu kľúčnej kosti a v nedeľu už bola len veľkou oporou tímu na striedačke.
Na turnaji nás reprezentovali: Tomáš Kovalčin, Branislav Behún – Hana Benejová, Adam Rosík, Andrej Simon Kucík Harding, Oliver Rečný, Jakub Dirbák – Alexandra Hirjaková, Šimon Boris, Dávid Godžak, Richard Danko, Marián Papaj, Jakub Oliver Čekovský, Martin Harvilik, Róbert James Kucík Harding, Filip Jún.
Výsledky zápasov:
HK Humenské levy – HK Havrani Piešťany 3:5 a 1:2 (Góly: Hirjaková 2, Papaj, Čekovský),
HK Humenské levy – HC Tábor 0:5 a 1:7 (Gól: Godžak),
HK Humenské levy –HC Slezan Opava 1:2 a 1:5 (Góly: R. J. Kucík Harding, Danko),
HK Humenské levy – HC AZ Havířov 1:6 a 0:9 (Gól: Čekovský),
HK Humenské levy – HK Krnov Mládež 1:2 a 1:3 (Góly: Godžak, Čekovský),
O umiestnenie:
HK Humenské levy – HK Krnov Mládež 1:3 a 1:3 (Góly: Boris, Godžak).
V mene rodičov by som sa rád poďakoval sponzorom, ktorý pomohli vykryť časť nákladov na cestu (Zubná technika DanMag a sponzori, ktorí nechceli byť menovaní), pekárni PROBE za pekárenské špeciality a firme GVP za ovocie a nápoje pre deti.