poď korčuľovať,hk humenské levy,hokej,humenné

CHCEŠ SA STAŤ HOKEJISTOM ?

V našom hokejovom klube HK Humenské levy prebieha celoročný nábor hokejistov, ktorý je určený pre deti od 4 do 12 rokov. Rodičia, nebojte sa priviesť svoje deti k nám. Nevadí, že nevedia korčuľovať. Pod vedením profesionálnych hokejových trénerov ich základy korčuľovania naučíme. Deti získajú veľa nových kamarátov a pekných zážitkov.

KEDY A KDE?

Pravidelné tréningy vekovej kategórie predprípravky prebiehajú 3 x do týždňa na zimnom štadióne v Humennom. Rozpis tréningov nájdete na našej internetovej stránke www.hkhumenskelevy.sk v sekcii ROZPIS ĽADU (tréning predprípravky je vyznačený číslicami 0-2). Počas týždňa tréningy prebiehajú v popoludňajších hodinách.

ČO SI PRINIESŤ NA PRVÝ TRÉNING?

Na prvý tréning si je potrebné priniesť prilbu (hokejovú, lyžiarsku, alebo cyklistickú prilbu…), korčule, rukavice a teplé oblečenie. Po zvládnutí korčuľovania klub vie zapožičať kompletný hokejový výstroj.

ORGANIZÁCIA TRÉNINGU

Na našej internetovej stránke www.hkhumenskelevy.sk v sekcii ROZPIS ĽADU si nájdite tréning predprípravky (vyznačený číslicami 0-2). Na tréning je potrebné prísť cca 20 minút pred jeho začiatkom do klubom určenej šatne, kde rodičia môžu prezliecť svoje deti do hokejového výstroja. Na tréning je tiež potrebné si priniesť fľašu s nápojom. Počas tréningu nieje povolený vstup rodičov do priestorov striedačiek a trestných lavíc, tréning svojich detí môžu sledovať z tribúny. Každá skupina detí má svojho trénera, ktorý sa im na ľade venuje po celý čas tréningu.

AKO PRIHLÁSIŤ DIEŤA DO HOKEJOVEJ PREDPRÍPRAVKY?

V kancelárii HK Humenské levy na zimnom štadióne, kde vám poskytneme všetky potrebné informácie. Po vyplnení a odoslaní prihlášky, ktorá je na našej stránke www.hkhumenskelevy.sk v sekcii NÁBOR/PRIHLÁŠKA. Po prijatí prihlášky vás bude kontaktovať náborový manažér telefonicky alebo e-mailom pán Erik Dzoba/ nabor@hkhumenskelevy.sk / 0902 367 877

DÔLEŽITÉ

Všetci naši tréneri vedia, že do prípravky nenastúpi perfektný korčuliar. Hokejová predprípravka slúži práve na to, aby deti zvládli prvé kroky na ľade a postupne sa zlepšovali a naučili sa korčuliarskemu umeniu.

PRVÝ TRÉNING VÁŠHO DIEŤAŤA

Ak chcete svoje dieťa priviesť na prvý tréning, určite si prečítajte INFORMÁCIE O PRVOM TRÉNINGU