gerza cup 2024,hk humenské levy

GERZA CUP 2024 KORISŤOU HUMENSKÝCH LEVOV

Po napínavom priebehu o konečnom poradí rozhodol až posledný zápas, v ktorom Michalovce nestačili na dovtedy bezbodových Sršňov, a tak sa z konečného triumfu tešilo družstvo HK Humenské levy „Žltí“.

Vzájomný súboj našich družstiev sa skončil spravodlivou remízou 3:3.

Konečné poradie:

1. HK Humenské levy „Žltí“

2. HK Humenské levy „Modrí“

3. HK Dukla Michalovce

4. MŠKM Trebišov

5. HK Sršne Košice

Najlepšími hráčmi turnaja boli vyhlásení :

Lukáš Papaj (HK Humenské levy „Žltí“)

– Jakub Bednár (HK Dukla Michalovce)

Najlepší strelec: Filip Maženský (MŠKM Trebišov)

Najlepší obranca: Samuel Danko (HK Humenské levy „Modrí“)

Najlepší brankár: Pavel Maťaš (HK Sršne Košice)

Zostavy:

HK Humenské levy „Žltí“: Samuel Lavrík – Daniel Bardzák, Marek Benej, Gregor Gerboc, Maroš Janík, Tadeáš Mihaľov, Matúš Packo, Lukáš Papaj, Oliver Petro, Ján Rebej, Thomas Sablič-Kriško, Miroslav Sabo, Tobiáš Valko. Tréner: Ivan Fedorko

HK Humenské levy „Modrí“: Nela Popčáková, Richard Chromý – Pavol Andrejco, Róbert Bláž, Matúš Boňko, Viliam Boňko, Samuel Danko, Matúš Harakaľ, Boris Chomanič, Alex Juhász, Damián Rastislav Kováč, Martin Kováčik, Timotej Macko, Ben Šimurda, Šimon Šurina.

Tréner: Erik Dzoba

hk humenské ly,hokej humenné turnaj hp04

ŠTVRTÁCI NA TURNAJI HOKEJOVÝCH PRÍPRAVIEK V ČESKU STRIEBORNÍ

V závere roka sa na Morave v Uherskom Ostrohu konal medzinárodný turnaj prípravkárov ročníka narodenia 2014. Celkom 11 družstiev z Česka, Slovenska a Maďarska zviedlo svoje súboje systémom každý s každým. Vo výbornej konkurencii naše Levy nestačili iba na celkového víťaza z Trenčína, keď v spoločnom súboji podľahli o jediný gólik. Zápas dohrávali len so siedmimi hráčmi, po zranení Harakaľa a Štefana v predchádzajúcom priebehu turnaja.

Výsledky:

HK Humenské Levy – HKM Zvolen 7:1

HK Humenské Levy – UTE Budapešť 8:2

HK Humenské Levy – Karviná modrá 19:3

HK Humenské Levy – MŠK Púchov 28:1

HK Humenské Levy – Hokej Uherský Ostroh 14:4

HK Humenské Levy – Szombathelyi Pingvinek 20:1

HK Humenské Levy – HA Slávia Prešov 14:0

HK Humenské Levy – HC RT Torax Poruba 7:3

HK Humenské Levy – HK Karviná biely 8:2

HK Humenské Levy – HK Dukla Trenčín 6:7

Poradie:

1. HK Dukla Trenčín

3. UTE Budapešť

4. HKM Zvolen

5. HOKEJ Uherský Ostroh

6. HK Karviná A

7. HC RT Torax Poruba

8. HA Slávia Prešov

9. HK Karviná B

10. Szombathelyi Pingvinek

11. MŠK Púchov

Zostava HK Humenské levy: Erik Petko – Jakub Adamov, Michal Halický, Matúš Harakaľ, Jakub Chrabačka, František Kaduk, Filip Kortus, Oliver Sablič-Kriško, Richard Štefan a Maxim Štekláč.

Hodnotenie trénera Erika Dzobu :

V prvom rade chcem poďakovať hráčom a rodičom za vzorné reprezentovanie nášho klubu a mesta Humenné na medzinárodnom turnaji v Českej republike.

olympiáda hp02,hk humenské levy,hokej humenné

Olympiáda HP02 2023

Pár fotiek z Olympiády HP02 2023 … 🏒🥅🏒

Dňa 21.12.2023 hokejový klub HK Humenské levy – mládež zorganizoval pre našich najmenších korčuliarov už tradičnú HOKEJOVÚ OLYMPIÁDU 2023. Zúčastnilo sa jej 72 detí z našej predprípravky, ktoré boli rozdelené do 4 družstiev. Všetci si zahrali po 3 zápasy a v závere ich čakala sladká odmena s medailou. V hľadisku bolo počuť hlasné povzbudzovanie rodičov a príbuzných …

Všetkým ďakujeme za účasť a našim trénerom za perfektne zorganizovanú akciu a tešíme sa na ďalšie spoločné akcie …

fun sport cup michalovce,hk humenské levy,hokej humenné

TURNAJ FANNSPORT CUP V MICHALOVCIACH

DRUHÁCI ZBIERALI SKÚSENOSTI NA TURNAJI FANNSPORT CUP V MICHALOVCIACH

Naši najmladší hokejisti sa pod vedením trénera Jaroslava Šiňanského zúčastnili svojho prvého veľkého turnaja. Prvýkrát oblečení v ozajstných zápasových dresoch súperili s družstvami HK Sršne Košice, HK ŠKP Poprad, či HK Dukla Michalovce mládež. V stretnutiach, kedy ešte vôbec nejde o výsledky, ale o radosť z hry a hrdosť reprezentovať svoj klub, či mesto, bojovali statočne a na ľade nechali všetky svoje sily. Pri vyhodnotení si tak zaslúžene prevzali pohár a medaily.

Zostava:

Matej Šepeľa – Leo Belcák, Dominik Bobaľa, Michal Čop, Eduard Hrabec, Nina Juhászová, Dárius Korba, Tomáš Kovaľ, Tomáš Seman, Dominik Sukeľ, Markus Švigár, Igor Taptič a Samuel Timuľák.

Tréner: Jaroslav Šiňanský

hk humenské ley,jarkop cup 2023

JARKOP CUP – SUVERÉNNE VÍŤAZSTVO DRUŽSTVA „ŽLTÝCH“ LEVOV

Hlavným bodom programu na humenskom zimnom štadióne bol v nedeľu 17.12. turnaj prípravky 4. ročníka. Turnaja sa zúčastnilo osem družstiev, ktoré si zmerali sily systémom každý s každým.

Humenský hokej zastupovali družstvá HK Humenské levy „Žltí“ a HK Humenské levy „Modrí“. Spestrením turnaja bolo sninsko-humenské dievčenské družstvo – Hockey Ladies Team, ktoré svojimi výkonmi nebolo len do počtu.

Družstvo „Žltých“ prešlo celým turnajom suverénne bez prehry, a tak sa zaslúžene tešilo zo zisku najcennejšej trofeje. „Modrí“ humenskí tím tvorený z väčšej časti o rok mladšími hokejistami sa na turnaji takisto nestratil a vybojoval konečné piate miesto. Družstvo dievčat prekvapilo hneď v úvodnom kole spolufavorita turnaja HC Košice, ktorého porazilo v dramatickej koncovke 5:4. Aj v ďalších zápasoch dievčatá bojovali a okrem prvých dvoch tímov boli každému vyrovnaným súperom. V celkovom hodnotení obsadili siedme miesto.

Turnaj sa odohral vo výbornej diváckej kulise, a tak sa deti na ľade snažili odovzdať všetko zo svojho hokejového umenia. Malí hokejisti nechali na ľade celé svoje srdiečko a nasadením a dravosťou v každom zápase udivovali prítomných divákov.

Pri vyhodnotení boli všetkým družstvám zaslúžene odovzdané poháre za umiestnenie a samozrejme, nikto neodišiel bez medaily.

Poradie na turnaji:

2. HK Dukla Michalovce „Oranžoví“

3. HC Košice

4. HK Sršne Košice „Bieli“

5. HK Humenské levy „Modrí“

6. HK Sršne Košice „Čierni“

7. Hockey Ladies Team

8. HK Dukla Michalovce „Čierni“

Pavol Dankovič, Dávid Jenčík – Róbert Bláž, Marco Goga, Michal Halický, Matúš Harakaľ, František Kaduk, Šimon Korba, Filip Kortus a Oliver Sablič-Kriško.

Tréner: Erik Dzoba

HK Humenské levy „Modrí“ :

Erik Petko – Jakub Adamov, Daniel Daňo, Juraj Hodor, Jakub Chrabačka, Gregor Majerník, Adam Rabajda, Matúš Slepák, Richard Štefan a Maxim Štekláč.

Tréner: Ján Adamov

Dievčenské družstvo Hockey Ladies Team:

Nela Popčáková – Michaela Andrejcová, Lucia Berezňáková, Marianna Kislíková, Natália Kopčáková, Tatiana Macková, Eliška Miková, Nikol Ruňaninová a Nina Ruňaninová.

Tréner: Martin Spišák

hk humenské levy,reinter cup 2023

REINTER CUP – V SILNEJ KONKURENCII STRIEBRO

V sobotu 16.12.2023 sa na našom domácom hokejovom stánku v Humennom uskutočnil turnaj prípravky 3. ročníka ZŠ.

Na turnaji sa v tento deň predstavila takmer celá regionálna špička. Celkovo 12 družstiev odohralo po päť zápasov v dvoch skupinách a následne podľa postavenia v tabuľke všetci bojovali v zápasoch o konečné umiestnenie. Družstvo našich domácich „Levov“ vo svojej skupine nenašlo premožiteľa, a tak sa automaticky predstavilo vo finálovom zápase o konečné víťazstvo na turnaji. Súper HC Košice Čierni bol ale nad sily nášho výberu a zaslúžene si prevzal trofej pre konečného víťaza pohára „REINTER CUP 2023“.

Celý turnaj sa niesol v skvelej atmosfére, diváci – rodičia, starí rodičia, známi a priaznivci hokeja sa nenechali zahanbiť a svojimi hlasivkami poháňali jednotlivé tímy k ešte lepším výkonom a výsledkom. Na druhej strane, na ľade sa všetci malí – výkonom veľkí hokejisti nenechali zahanbiť a bojovali do posledných síl, a tak sa pri konečnom vyhodnotení dočkali zaslúženého potlesku.

1. HC Košice Čierni

3. HC Bulls Vranov Tmaví

4. HK Sršne Košice Žltí

5. HK Dukla Michalovce Čierni

6. HA Slávia Prešov Červení

7. HK Dukla Michalovce Oranžoví

8. Spiš Indians Levoča

9. HA Slávia Prešov Bieli

10. HC Košice Bieli

11. HK Sršne Košice Siví

12. HC Bulls Vranov Svetlí

Družstvo HK Humenské levy nastúpilo v tomto zložení:

Erik Petko – Jakub Adamov, Adam Čop, Marek Duch, Jakub Chrabačka, Matúš Kováč, Karol Kunec, Gregor Majerník, Matúš Slepák a Maxim Štekláč.

Tréneri: Erik Dzoba, Jaroslav Šiňanský a Ivan Fedorko

Zábery z turnaja si môžete pozrieť na priložených fotografiách.