FANNSPORT CUP 2024

TURNAJ FANNSPORT CUP 2024

V dňoch 5. až 7. apríla sa naši šiestaci predstavili na kvalitne obsadenom turnaji FANNSPORT CUP 2024 v Michalovciach. Podujatia sa okrem nás zúčastnili aj družstvá zvučných mien a to domáca HK Dukla Michalovce, HK Nitra, HC Topoľčany a Tatranské svište (družstvo vyskladané deťmi HKM Poprad). Hralo sa s každým súperom dvakrát, pričom zápas trval 40 minút. Naši zverenci sa snažili, ale tentokrát to na medailu nestačilo a bolo z toho štvrté miesto .

Konečné poradie:

1.miesto HK Nitra

2.miesto Tatranské svište

3.miesto HK Dukla Michalovce

4.miesto HK Humenské Levy

5.miesto HC Topoľčany

Výsledky:

HK Humenské Levy – HK Nitra 0:7 a 2:4

HK Humenské Levy – Tatranské svište 1:4 a 1:6

HK Humenské Levy – HK Dukla Michalovce 3:1 a 0:3

HK Humenské Levy – HC Topoľčany 4:5 a 5:1

Zostava: Popčáková Nela, Chromý Richard – Bláž Róbert, Boňko Matúš, Boňko Viliam, Danko Samuel, Harakaľ Matúš, Chomanič Boris, Juhasz Alex, Kováč Damián, Kováčik Martin, Macko Timotej, Macková Tatiana, Šimurda Ben, Šurina Šimon.

Vedúca družstva : Macková Mária

Tréner : Dzoba Erik

Hodnotenie trénera Erika Dzobu:

V prvom rade chcem pochváliť organizátorov turnaja za skvele odvedenú prácu a poďakovať za pozvanie. Turnaj mal vysokú úroveň, odohrali sme ťažké zápasy s výbornými súpermi. Počas turnaja sme striedali lepšie výkony s horšími, kde sa nám kopili individuálne chyby, ktoré nás stáli lepšie výsledky. Nemali sme

ani takú emóciu a nasadenie ako v posledných ligových kolách, alebo turnajoch predtým. No napriek tomu tam bolo veľa pozitívnych vecí, teší ma druhý zápas s Nitrou, ktorá bola na turnaji suverénna. Povedali sme si niečo v šatni pred zápasom, ako chceme hrať s tak silným súperom a neboli sme ďaleko od prekvapenia. Takisto klasické derby zápasy proti Michalovciam sa museli divákom páčiť. Chcel by som sa ešte poďakovať celému tímu a ich rodičom za sezónu, v ktorej sme dosiahli veľa krásnych výsledkov aj keď sme mali najmladšie družstvo v súťaži.

fannsport cup 2024,humenské levy,hokej,humenné