hk humenské levy,reinter cup 2023

REINTER CUP – V SILNEJ KONKURENCII STRIEBRO

V sobotu 16.12.2023 sa na našom domácom hokejovom stánku v Humennom uskutočnil turnaj prípravky 3. ročníka ZŠ.

Na turnaji sa v tento deň predstavila takmer celá regionálna špička. Celkovo 12 družstiev odohralo po päť zápasov v dvoch skupinách a následne podľa postavenia v tabuľke všetci bojovali v zápasoch o konečné umiestnenie. Družstvo našich domácich „Levov“ vo svojej skupine nenašlo premožiteľa, a tak sa automaticky predstavilo vo finálovom zápase o konečné víťazstvo na turnaji. Súper HC Košice Čierni bol ale nad sily nášho výberu a zaslúžene si prevzal trofej pre konečného víťaza pohára „REINTER CUP 2023“.

Celý turnaj sa niesol v skvelej atmosfére, diváci – rodičia, starí rodičia, známi a priaznivci hokeja sa nenechali zahanbiť a svojimi hlasivkami poháňali jednotlivé tímy k ešte lepším výkonom a výsledkom. Na druhej strane, na ľade sa všetci malí – výkonom veľkí hokejisti nenechali zahanbiť a bojovali do posledných síl, a tak sa pri konečnom vyhodnotení dočkali zaslúženého potlesku.

1. HC Košice Čierni

3. HC Bulls Vranov Tmaví

4. HK Sršne Košice Žltí

5. HK Dukla Michalovce Čierni

6. HA Slávia Prešov Červení

7. HK Dukla Michalovce Oranžoví

8. Spiš Indians Levoča

9. HA Slávia Prešov Bieli

10. HC Košice Bieli

11. HK Sršne Košice Siví

12. HC Bulls Vranov Svetlí

Družstvo HK Humenské levy nastúpilo v tomto zložení:

Erik Petko – Jakub Adamov, Adam Čop, Marek Duch, Jakub Chrabačka, Matúš Kováč, Karol Kunec, Gregor Majerník, Matúš Slepák a Maxim Štekláč.

Tréneri: Erik Dzoba, Jaroslav Šiňanský a Ivan Fedorko

Zábery z turnaja si môžete pozrieť na priložených fotografiách.