hk humenské levy,Turnaj Jarkop HPP02

JARKOP CUP 2022 HPP02

V sobotu 9.4.2022 sa na humenskom zimnom štadióne konal 4. ročník hokejového turnaja JARKOP CUP. Predstavilo sa na ňom 8 družstiev hokejovej predprípravky – kategória druhákov. Humenské farby hájili dve družstvá „žltí“ a „modrí“. Ďalšími účastníkmi boli dve družstvá z Michaloviec „oranžoví“ a „čierni“ z Košíc prišli HK Sršne „biely“ a „čierni“, ďalej družstvo LIBA ACADEMY a SPIŠ INDIANS z Levoče.

Turnaj sa začal stretnutiami v základných skupinách, kde si humenskí zverenci počínali suverénne a obe družstvá svoje skupiny vyhrali. V nadstavbe potvrdili svoju dominanciu a zvíťazili s druhými celkami z opačných skupín. Zaslúžene sa tak dostali do finále. Kto čakal exhibičný finálový zápas, musel zostať zaskočený. Deti si vôbec nič nedarovali, bojovali na 100%, nechali na ľade všetky svoje sily a srdiečko. Tešiť sa mohol len jeden, a tak si prvenstvo z turnaja odnieslo družstvo „žltých“.

Poďakovanie za celú krásnu akciu patrí hlavne sponzorovi turnaja firme JARKOP, mestu Humenné, SZĽH, vedúcim družstva p. Zuzke Kadukovej, Majke Mackovej, rodičom, ktorí nachystali rôzne pokrmy, trénerom za skvelú prípravu a motivovanie detí a všetkým, ktorí prispeli k organizácii turnaja.

Hodnotenie hlavného trénera Erika Dzobu

pred turnajom sme si dali tajný cieľ, dostať obe družstva do finále, čo sa nám nakoniec podarilo a sme veľmi radi. HK Humenské levy ako jediný účastník z klubov, ktoré mali dve družstvá, hrali na výkonnostne rovnocenné tímy, pričom HK Sršne, či HK Michalovce hrali na výkonnostne silnejší a slabší výber. Chcel by som sa poďakovať všetkým, ktorí sa postarali o bez problémový chod turnaja a ďakujem ešte špeciálne mojim asistentom predprípravky a prípravky, že sa nám podarilo dostať humenský hokej v tejto kategórii na takúto úroveň.

Zostava HK Humenské levy „Žltí“

Pavol Dankovič, Dávid Jenčík – František Kaduk, Michal Halický, Maxim Štekláč, Jakub Chrabačka, Matúš Harakaľ, Adam Rabajda, Oliver Sablič-Kriško, Daniel Daňo.

Zostava HK Humenské levy „Modrí“

Erik Petko – Eliška Miková, Šimon Korba, Filip Kortus, Marco Goga, Richard Štefan, Jakub Adamov, Maxim Sabo, Róbert Bláž.

Výsledky Skupina A

Humenské levy „žltí“ – Spiš INDIANS: 19:0

Humenské levy „žltí“ – HK Michalovce „oranžoví“: 13:1

Humenské levy „žltí“ – HK Sršne „bieli“: 13:3

Výsledky Skupina B

Humenské levy „modrí“ – LIBA ACADEMY: 7:0

Humenské levy „modrí“ – HK Michalovce „čierni“: 4:1

Humenské levy „modrí“ – HK Sršne „čierni“: 14:0

NADSTAVBA

Humenské levy „modrí“ – HK Sršne „bieli“ 8:3

Humenské levy „žltí“ – HK Michalovce „čierni“ 9:3

O 7.miesto

HK Sršne „čierni“ – Spiš INDIANS 3:2

O 5.miesto

LIBA ACADEMY – HK Michalovce „oranžoví“ 4:3

O 3.miesto

HK Michalovce „čierni“ – HK Sršne „bieli“ 4:1

O 1.miesto

Humenské levy „žltí“ – Humenské levy „modrí“ 9:7

Vychutnajte si to s nami