Prvý novoročný zápas šiestakov

V prvom novoročnom zápase si naši šiestaci zmerali sily so svojimi rovesníkmi zo Spišskej Novej Vsi v sobotu 6. januára 2018. V tretej minúte zápasu hostia otvorili skóre zásluhou Alexa Koryťáka. Po trochu nešťastnom góle humenčania dobre bránili, ale aj napriek tomu v deviatej minúte krížnou strelou prestrelil humenského gólmana spišiak Július Kochan. O tri minúty na to, opäť ten istý hráč vsietil svoj druhý a zároveň tretí gól spišiakov. Chýbali necelé dve minúty do konca prvej tretiny keď znovu Kochan zvýšil už na 0:4 a zavŕšil tak svoj hatrick. Humenčanov krátko pred koncom prvej tretiny prebudil Marko Židzik, ktorý znížil na 1:4. Po prestávke prešlo iba 32 sekúnd, keď Marko Židzik znížil vedenie spišiakov na 2:4. V 26. a v 30. minúte zápasu sa do streleckej listiny znovu zapísal strelec úvodného gólu, spišiak Alex Koryťák, ktorý dvomi presnými zásahmi poslal spišiakov do vedenia 2:6 a takisto zaznamenal hatrick. V 31. a v 32. minúte si spišiaci nerozumeli dvakrát za sebou pri striedaní a boli potrestaní vylúčením za príliš veľa hráčov na ľadovej ploche. Následné dve presilovky však humenčania nevyužili. Naopak v 34. minúte sa do streleckej listiny opäť zapísal Július Kochan, ktorý strelil svoj štvrtý gól v zápase a zvýšil tak stav na 2:7. Tretia tretina tiež priniesla dobrý hokej, ale na góly už bola chudobnejšia. V 56. minúte sa presne trafil humenčan Šimon Kuba a skorigoval tak celkový výsledok na 3:7. Vyhral skúsenejší, ale určite nie lepší súper. Najbližšie hrajú naši šiestaci na ľade v Trebišove, kde sa určite popasujú o dobrý výsledok.