Zemplínske derby

Zemplínske derby sa nakoniec hralo už v piatok 16. februára. Humenčania chceli uhrať dobrý výsledok, ale tentoraz boli Michalovčania nad ich sily. V siedmej minúte sa Michalovčania ujali vedenia zásluhou Sabova a bolo 0:1. Humenčania dobre bránili a aj zásluhou dobrého výkonu Ninky Chovancovej v bráne prehrávali až do takmer polovice zápasu iba 0:1. V 26. minúte sa presadil Hrubý a zvýšil na 0:2. V 29. Minúte našiel Maťo Janošov spoluhráča Marka Židzika a Humenčania znížili na 1:2. O minútu zvyšoval vedenie hostí na 1:3 opäť Hrubý a o tri minúty sa do streleckej listiny zapísal Marcin (1:4). V tretej tretine v  51. Minúte sa individuálne presadil Marek Šimkanin a znížil na 2:5. V záverečných desiatich minútach sa šanca na dobrý výsledok rozplynula, keď sa Michalovčania až tromi gólmi zapísali do streleckej listiny a stanovili tak konečný výsledok stretnutia na 2:8.